a year ago

Mój drugi raport #perpetuummobile

Ponownie dzięki zaufaniu jakie okazał mi @mmmmkkkk311 mogłem przez ostatni tydzień wspierać jego głosem polską społeczność. Po reaktywacji projektu #perpetuummobile, o którym możecie poczytać w tym poście zmienione zostały główne zasady projektu, obecnie "kuratorzy PM" przy użyciu otrzymanych darmowych SBD od @mmmmkkkk311 mogą wspierać wszystkie posty z tagiem #polish, za wyjątkiem swoich postów i postów ludzi umieszczonych na blackliście MK.

check-3574594_1920.jpg

Tydzień temu otrzymałem ponownie od @mmmmkkkk311 7SBD na wsparcie polskiej społeczności. Podobnie jak ostatnio zdecydowałem się na wydawanie 1 SBD dziennie, tylko tym razem ze wszystkich postów publikowanych tego dnia na #polish wybierałem jeden, który otrzymywał głos o wartości około 75 % głosu @mmmmkkkk311. Żałuję tylko, że czasami musiałem odbić się od ściany blacklisty, ale nie wnikam co i jak, jeżeli uważałem, że taki post wart jest wyróżnienia to oprócz mojego skromnego głosu otrzymywał głos kupiony przeze mnie u @tipu.

Poniżej lista postów o głosowanie na które wnioskowałem do @mmmmkkkk311:

Wartość głosu (SBD)AutorArtykuł
1@serowar14 miesięczny ser
1@lubomirProblem kalkulacji ekonomicznej - dlaczego socjalizm nie działa tak jak życzyli sobie tego socjaliści?
1@shirophantomhiveStrzeż się wirusa pupy - recencja 12-odcinkowego horroru o wdzięcznym tytule "Pupa"
1@zimnaherbataTort na zakończenie roku
1@tomiiZłap Zachód Słońca Edycja II- Konkurs z nagrodami Rozpoczęty
1@tomosanShincha - pierwsza herbata sezonu - jak wybrać, gdzie kupić? 新茶
1@helcimWładysław Wincze - dlaczego trzeba wiedzieć kto to

vote-146962_1280.png

Starałem się wybierać bardzo dobre ale niedocenione posty, które moim zdaniem są godne uwagi. Wszystkim docenionym serdecznie gratuluję, a tych których artykuły nie zostały przeze mnie zauważone w ostatnim tygodniu przepraszam i obiecuję poprawę :)

Dziękuję @mmmmkkkk311 za zaufanie jakim mnie ponownie obdarzyłeś, mam nadzieję, że Cię nie zawiodłem i jestem gotowy na współpracę w przyszłości.

  • 53Upvotes
  • $2.22Reward
  • 0Comments

Comments

You can login with your Hive account using secure Hivesigner and interact with this blog. You would be able to comment and vote on this article and other comments.

Reply

No comments